545CCA10M0000CCGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
545CCA10M0000CCGR
DigiKeys varenummer
863-545CCA10M0000CCGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
545CCA10M0000CCGR
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
127mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
112mA