545CCA100M000ABGR
DigiKeys varenummer
545CCA100M000ABGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
545CCA100M000ABGR
Beskrivelse
XO DIFF 0.2-1500MHZ
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±7ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
127mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Varestatus
Ikke til nye design
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,056" (1,43mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
112mA
Output
CMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V