545BAB100M000BBG
DigiKeys varenummer
545BAB100M000BBG-ND
Producenter
Producentens varenummer
545BAB100M000BBG
Beskrivelse
XTAL OSCILLATOR
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Emballage
Strip
Varestatus
Ikke til nye design
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
112mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V