545BAA125M000BAGR
DigiKeys varenummer
545BAA125M000BAGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
545BAA125M000BAGR
Beskrivelse
XTAL OSCILLATOR SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
112mA