540ECB100M000CCGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for 540ECB100M000CCGR er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
540ECB100M000CCGR
DigiKeys varenummer
863-540ECB100M000CCGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
540ECB100M000CCGR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
125mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
100mA