540ECB100M000BCGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
540ECB100M000BCGR
DigiKeys varenummer
863-540ECB100M000BCGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
540ECB100M000BCGR
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
125mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
100mA