540BCA156M250ABG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Datablad
På lager: 138
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
6-SMD 5x7
540BCA156M250ABG
DigiKeys varenummer
336-540BCA156M250ABG-ND
Producenter
Producentens varenummer
540BCA156M250ABG
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±7ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
111mA
Emballage
Strip
Varestatus
Ikke til nye design
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,056" (1,43mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
100mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V