540ACA70M0000ACG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
70 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
6-SMD 5x7
540ACA70M0000ACG
DigiKeys varenummer
863-540ACA70M0000ACG-ND
Producenter
Producentens varenummer
540ACA70M0000ACG
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
145mA
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,056" (1,43mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
100mA