536FB125M000DG
DigiKeys varenummer
336-2513-ND
Producenter
Producentens varenummer
536FB125M000DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
98mA
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V