536AC156M250DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
På lager: 40
På lager: 847
På lager: 11
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
536AC156M250DGR
DigiKeys varenummer
536AC156M250DGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
536AC156M250DGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±7ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Output
LVPECL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V