531KA156M250DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
156.25 MHz XO (standard) CML Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
531KA156M250DGR
DigiKeys varenummer
531KA156M250DGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
531KA156M250DGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CML SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
108mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Output
CML
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,8V