531AC125M000DGR
DigiKeys varenummer
336-5229-2-ND - Tape & Reel (TR)
336-5229-1-ND - Afskåret tape (CT)
336-5229-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
531AC125M000DGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±7ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V