530MB50M0000DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
SiTime
50 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
530MB50M0000DGR
DigiKeys varenummer
863-530MB50M0000DGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
530MB50M0000DGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA