530GC110M000DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
110 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
530GC110M000DGR
DigiKeys varenummer
863-530GC110M000DGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
530GC110M000DGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
88mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA