530CC10M1400DG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10.14 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
530CC10M1400DG
DigiKeys varenummer
530CC10M1400DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
530CC10M1400DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 10.1400MHZ CMOS SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±7ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
88mA
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V