530CB62M5000DG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
62.5 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
530CB62M5000DG
DigiKeys varenummer
530CB62M5000DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
530CB62M5000DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 62.5000MHZ CMOS SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
88mA
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Output
CMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V