530BA250M000DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
CTS-Frequency Controls
Direkte
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
ECS Inc.
Renesas Electronics Corporation
250 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
530BA250M000DGR
DigiKeys varenummer
530BA250M000DGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
530BA250M000DGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
98mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V