530AC161M133DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
161.133 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
530AC161M133DGR
DigiKeys varenummer
530AC161M133DGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
530AC161M133DGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 161.1330MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±7ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V