530AC106M250DG
DigiKeys varenummer
336-2740-ND
Producenter
Producentens varenummer
530AC106M250DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
106.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
530AC106M250DG Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±7ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V