515EDA50M0000AAG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
50 MHz VCXO LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
515EDA50M0000AAG
DigiKeys varenummer
515EDA50M0000AAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
515EDA50M0000AAG
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
46mA
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
22mA
Output
LVPECL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V