515CCB1M95840AAG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.9584 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
515CCB1M95840AAG
DigiKeys varenummer
515CCB1M95840AAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
515CCB1M95840AAG
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 1.9584MHZ CMOS SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
29mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
22mA
Spænding - Forsyning
3,3V