515CCA70M6560AAG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
70.656 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
515CCA70M6560AAG
DigiKeys varenummer
515CCA70M6560AAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
515CCA70M6560AAG
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ CMOS
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
29mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
22mA
Spænding - Forsyning
3,3V