515CAA24M5760BAGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
24.576 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
515CAA24M5760BAGR
DigiKeys varenummer
515CAA24M5760BAGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
515CAA24M5760BAGR
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 24.5760MHZ CMOS
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
29mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
22mA
Spænding - Forsyning
3,3V