515CAA10M0000BAG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
10 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
515CAA10M0000BAG
DigiKeys varenummer
515CAA10M0000BAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
515CAA10M0000BAG
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ CMOS
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
29mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
22mA
Spænding - Forsyning
3,3V