515BBA156M250AAG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
156.25 MHz VCXO LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
515BBA156M250AAG
DigiKeys varenummer
863-515BBA156M250AAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
515BBA156M250AAG
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±80ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
26mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
22mA
Spænding - Forsyning
3,3V