515BAA25M0000AAGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 26
25 MHz VCXO LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
515BAA25M0000AAGR
DigiKeys varenummer
515BAA25M0000AAGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
515BAA25M0000AAGR
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
26mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
22mA
Spænding - Forsyning
3,3V