515AAA200M000CAG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
200 MHz VCXO LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
515AAA200M000CAG
DigiKeys varenummer
863-515AAA200M000CAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
515AAA200M000CAG
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
46mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
22mA
Spænding - Forsyning
3,3V