511JAB125M000CAG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 340
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
511JAB125M000CAG
DigiKeys varenummer
863-511JAB125M000CAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
511JAB125M000CAG
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
23mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA