511ECA187M500CAG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
187.5 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
511ECA187M500CAG
DigiKeys varenummer
863-511ECA187M500CAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
511ECA187M500CAG
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
43mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA