7 erstatning(er) tilgængelig for '511DAA156M250AAGR':
Product InformationMatch TypeTilgængelig antalEnhedspris DigiKeys varenummer
511DAA156M250AAGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Shenzhen SCTF Electronics
XTAL OSC XO 156.2500MHZ 3.3V HCS
Renesas Electronics Corporation
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P