511BBA74M2500AAG
DigiKeys varenummer
863-511BBA74M2500AAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
511BBA74M2500AAG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
74.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
23mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA