511ABA156M250CAGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 600
Datablad
På lager: 0
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
På lager: 618
Abracon LLC
På lager: 747
Taitien
Taitien
På lager: 100
YIC
På lager: 50
SiTime
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
511ABA156M250CAGR
DigiKeys varenummer
863-511ABA156M250CAGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
511ABA156M250CAGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
43mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA