511ABA156M250AAGR
DigiKeys varenummer
336-2444-2-ND - Tape & Reel (TR)
336-2444-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
511ABA156M250AAGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
43mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA
Output
LVPECL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V