510FBA156M250BAG
DigiKeys varenummer
863-510FBA156M250BAG-ND
Producenter
Producentens varenummer
510FBA156M250BAG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
23mA
Emballage
Strip
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
18mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V