531AB10M0000DGR | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 531AB10M0000DGR-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | 531AB10M0000DGR |
Beskrivelse | XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVPECL |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Frekvensstabilitet ±20ppm |
Mfr | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Serie | Strøm - Forsyning (maks.) 121mA |
Emballage Tape & Reel (TR) | Monteringstype Overflademontering |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 6-SMD, ingen leder |
Resonatorbase | Leverandørs enhedspakning 6-SMD (7x5) |
Type | Størrelse/dimension 0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm) |
Frekvens | Højde - Monteret (maks.) 0,071" (1,80mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.) 75mA |
Output LVPECL | Grundlæggende varenummer |
Spænding - Forsyning 3,3V |