SIT9501AI-02B1-1810-125.000000E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SIT9501AI-02B1-1810-125.000000E
DigiKeys varenummer
1473-SIT9501AI-02B1-1810-125.000000ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
Beskrivelse
MEMS OSC XO 125MHZ LVDS
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
32mA
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)