SIT9501AI-01B1-1810-125.000000E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SIT9501AI-01B1-1810-125.000000E
DigiKeys varenummer
1473-SIT9501AI-01B1-1810-125.000000ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
Beskrivelse
MEMS OSC XO 125MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
35,5mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)