SIT9387AE-2B2-33N300.000000G
DigiKeys varenummer
1473-SIT9387AE-2B2-33N300.000000GTR-ND - Tape & Reel (TR)
1473-SIT9387AE-2B2-33N300.000000GCT-ND - Afskåret tape (CT)
1473-SIT9387AE-2B2-33N300.000000GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT9387AE-2B2-33N300.000000G
Beskrivelse
MEMS OSC 300.0000MHZ LVDS
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
300 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
85mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q100
Leverandørs enhedspakning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Output
LVDS
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Spænding - Forsyning
3,3V