SIT9387AE-2B1-33E300.000000G
DigiKeys varenummer
1473-31292-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-31292-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-31292-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT9387AE-2B1-33E300.000000G
Beskrivelse
MEMS OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
300 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Mfr
Strøm - Forsyning (maks.)
89mA
Serie
Klassificeringer
AEC-Q100
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Leverandørs enhedspakning
6-PQFD (3,2x2,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
67mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V