SIT9386AE-2B1-25E200.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9386AE-2B1-25E200.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9386AE-2B1-25E200.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
79mA
Emballage
Strip
Klassificeringer
AEC-Q100
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
58mA
Spænding - Forsyning
2,5V