SIT9375AI-02B1-2510-100.000000E
DigiKeys varenummer
1473-SIT9375AI-02B1-2510-100.000000ETR-ND - Tape & Reel (TR)
1473-SIT9375AI-02B1-2510-100.000000ECT-ND - Afskåret tape (CT)
1473-SIT9375AI-02B1-2510-100.000000EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
Beskrivelse
MEMS OSC XO 100MHZ LVDS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
39mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)