SIT9375AE-04B3-2510-25.000000E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
25 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SIT9375AE-04B3-2510-25.000000E
DigiKeys varenummer
1473-SIT9375AE-04B3-2510-25.000000ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT9375AE-04B3-2510-25.000000E
Beskrivelse
MEMS OSC XO 25MHZ HCSL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
38mA
Leverandørs enhedspakning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)