SIT9375AE-01P3-2510-50.000000E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
50 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SIT9375AE-01P3-2510-50.000000E
DigiKeys varenummer
1473-SIT9375AE-01P3-2510-50.000000ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT9375AE-01P3-2510-50.000000E
Beskrivelse
MEMS OSC XO 50MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
42,5mA
Leverandørs enhedspakning
6-PQFN (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)