SIT9375AE-01A3-2510-50.000000E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
50 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SIT9375AE-01A3-2510-50.000000E
DigiKeys varenummer
1473-SIT9375AE-01A3-2510-50.000000ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT9375AE-01A3-2510-50.000000E
Beskrivelse
MEMS OSC XO 50MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
42,5mA
Leverandørs enhedspakning
6-PQFW (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)