SIT9366AI-2B2-33E156.250000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9366AI-2B2-33E156.250000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9366AI-2B2-33E156.250000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
79mA
Leverandørs enhedspakning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
58mA