SIT9365AE-2B3-33E100.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9365AE-2B3-33E100.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9365AE-2B3-33E100.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
79mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
58mA