SIT9122AI-2D2-25E270.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9122AI-2D2-25E270.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9122AI-2D2-25E270.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 270.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
35mA