SIT9122AC-1D2-33E250.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9122AC-1D2-33E250.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9122AC-1D2-33E250.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
250 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
69mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)