SIT9121AI-2C3-33E156.250000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9121AI-2C3-33E156.250000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9121AI-2C3-33E156.250000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)