SIT9121AI-1D2-33E156.253906T
DigiKeys varenummer
1473-SIT9121AI-1D2-33E156.253906TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT9121AI-1D2-33E156.253906T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 156.253906MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.253906 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
69mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
35mA